icon

MIUI Theme App

1.6.0.9-global için
Android

4.9

15

Xiaomi akıllı telefonunun temasını özelleştirin

246.1k

Bu uygulamayı oyla

MIUI Theme App, Xiaomi'nin akıllı telefonunu tamamen kişiselleştirmenize izin veren bir araçtır. Yüzlerce duvar kağıdı mevcut, akıllı telefonunuzun temasını değiştirin, tonlarca zil sesi indirin ve uygulayın ve hatta arayüzün yazı tipini değiştirin.

MIUI Theme App içerisindeki tüm içerik birkaç sekmeye ayrılmıştır. Temayı değiştirmek için ilkini kullanın; Akıllı telefonunuza tamamen farklı bir görünüm kazandıracak çeşitli seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Sekmelerin geri kalanı, arayüzün, duvar kağıdının, zil sesinin veya yazı tipinin daha belirgin yönlerini değiştirmek için kullanılabilir.

Her sekme mükemmel düzenlenmiş içeriğe sahiptir. Varsayılan olarak, her zaman en popüler içeriği ilk önce göreceksiniz, ancak daha belirgin içerik bulmak için her zaman arama kutusunu kullanabilirsiniz.

MIUI Theme App mükemmel bir kişiselleştirme uygulamasıdır, ancak uygulamanın yalnızca Xiaomi akıllı telefonlarla çalıştığını unutmayın. Uygulamayı yüklerseniz, ancak herhangi bir yerde bulamazsanız, akıllı telefonunuzun bölgesini Hindistan olarak değiştirmeniz gerektiğini unutmayın. Bu seçenek 'ek seçenekler' içinde bulunabilir.
Gereksinimler

Android 4.1 ya da üst sürümü gerektirir.

X